مراکز خرید و فروش طلای آب شده مشهد

خلاصه مطلب

شما این امکان را دارید که با مراجعه به هر یک از فروشان و بنکداران و یا آزمایشگاههای ذوب طلا که شرایط گفته شده در مقاله از کجا طلای آب شده بخریم؟ باشند مراجعه کنید اقدام به خرید طلای آب شده کنید.

به طور کلی نمی توان مرکز خاص یا مکان به خصوصی را برای خرید طلای آب شده به شما معرفی کرد ولی ادامه به چند بازار طلا معروف و مشهور مشهد اشاره خواهیم کرد.

دوره معامله گری طلای آب شده

بازار طلای مدرس مشهد

بازار طلای مدرس در مشهد یکی از این و بهترین بازار های طلا فروش ها در مشهد است که قدمت زیادی دارد و شهرت فراوانی نیز پیدا کرده است.تمامی فروشگاه ها و مغازه داران این بازار زیر نظر اتحادیه طلا و نقره مشهد اقدام به فعالیت میکنند.بازار مدرس مشهد در چهار طبقه که شامل کارگاه ها و مغازه های طلا سازی و طلافروشی و کارگاه های نقره سازی و نقره فروشی است،اقدام به فعالیت می کند. نکته قابل توجه این بازار این است که تنوع طلا و جواهرات در بازار مدرس مشهد به عنوان یکی از معروف ترین بورس های طلا و جواهرات برای فردی که می‌خواهد اقدام به خرید طلا کند،شده است.به طوری که هر کسی می تواند به آن مراجعه کرده و دست پر از آن خارج شود.حتی کسانی که می‌خواهند به قصد فروش طلا و جواهرات خود نیز به بازار مراجعه کنند می تواند طلای مستعمل و جواهرات خود را در آن بفروشند.

آدرس:مشهد،بلوار مدرس

مراکز خرید و فروش طلای آب شده مشهد

مرکز طلا و جواهر لیدوما

پاساژ طلایی لیدوما در خیابان امام خمینی مشهد یکی از مراکز مهم و اصلی ای شده است که می توان در آن آخرین تحولات قیمت طلا و سکه را دنبال کرد.در این پاساژ بیش از ۷۰ فروشگاه و واحد تجاری فعال در زمینه طلا و جواهر وجود دارد که بخش مهمی از نیازهای شهروندان را که نیاز به خرید و فروش جواهرات دارند را تامین میکند.

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   آیا خرید طلا آب شده قانونی است؟
مراکز خرید و فروش طلای آب شده مشهد

پاساژ طلای ارگ مشهد

پاساژهای کلانشهر مشهد که در زمینه خرید و فروش طلا و جواهرات فعالیت دارد.به عنوان پاساژ طلا فروشان از آن یاد می‌شود.در پاساژ طلا ارگ مشهد می توان جواهرات و طلا را با تنوع زیاد و در سبک و قیمت های متفاوت یافت کنید.

آدرس:مشهد،بلوار امام خمینی بین بلوار مدرس و جنت

مراکز خرید و فروش طلای آب شده مشهد

بازار رضای مشهد

به عنوان یکی از قدیمی ترین و مسن ترین بازار های موجود در مشهد که همچنان بافت قدیمی و سنتی خود را حفظ کرده است،شناخته می شود.بازار رضا با دسترسی عالی برای زائران این فضا را برای زائران و مجاوران فراهم کرده است تا به راحتی در عین زیارت کردن دسترسی خود به این بازار را هم نیز داشته باشند تا اقدام به خرید و فروش طلا جواهرات نقره جات بدلیجات و غیره نمایند.
در کنار آن به یک جاذبه گردشگری برای زائران عزیز تبدیل شده است.این بازار را می‌توان یکی از مهمترین مراکز خرید و فروش طلا در مشهد به حساب آورد،زیرا بسیاری از طلا فروشان و بنکداران در بازار رضا اقدام به فعالیت می‌کنند. افراد مختلف برای خرید و یا حتی و فروش طلا و جواهرات و نقره جات خود می توانند به آنها مراجعه کنند.

آدرس:مشهد،نبش میدان بیت المقدس

مراکز خرید و فروش طلای آب شده مشهد

مرکز تجاری آرمیتاژ گلشن

این برج واقع در خیابان هفت تیر مشهد یکی از جدیدترین و مجهزترین بازار هایی که در آن مغازه های طلافروشی بسیار زیادی وجود دارد شناخته می شود.به این نکته توجه کنید که اگر اسم بازار مجتمع تجاری آرمیتاژ شده این به آن معنا نیست که همه فروشگاه های داخل این برج طلافروشی هستند،بلکه فروشگاه های دیگری از جمله کفش،عطر و ادکلن،ساعت و طلا و جواهر و محصولات دیگر نیز در این برج یافت می شود.

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   طلای آب شده چیست و چه ارزشی دارد؟

آدرس:مشهد،بلوار هفت تیر،خیابان گلشن

مراکز خرید و فروش طلای آب شده مشهد

مجتمع تجاری الماس شرق

یکی دیگر از مراکز خرید مدرن و جدیدی که در آن می توان بازار طلا فروش ها قرار داد پاساژ الماس شرق است،زیرا دارای مغازه هایی است که طلا نقره در آن با تنوع های بسیار زیاد یافت می شود.لازم به ذکر است که مغازه های مرکز خرید الماس شرق نیز مانند برج آرمیتاژ به طلافروشی‌ها ختم نمی شود و در آن فروشگاه های مختلفی از جمله پوشاک مردانه، زنانه،بچه گانه کیف و کفش و لوازم خانگی و غیره نیز یافت می شود.

آدرس:مشهد،بلوار خیام شمالی،بین بهارستان 2و4

مرکز خرید کاسپین مد

مرکز خریدی که میتوان در آن فروشگاه های طلا و جواهرات را در آن به وفور یافت به مرکز خرید کاسپین مد اشاره کرد.در بلوار سجاد مشهد نبش چهارراه بزرگمهر واقع شده است.شما هم می توانید با مراجعه به یکی از مجتمع تجاری با یک تیر دو نشان بزنید و علاوه بر خرید طلا،پوشاک،البسه مورد نظر را نیز خریداری کنید.

آدرس:مشهد،چهارراه بزرگمهر

مراکز خرید و فروش طلای آب شده مشهد

مجتمع تجاری پروما

مطابق مجتمع های تجاری گذشته که به آن اشاره شد،می توانید در آن برخی از مغازه های جواهرآلات را پیدا کنید که بتوانم به نیازهای شما پاسخگو باشند.

آدرس:مشهد،نبش میدان جانباز

مراکز خرید و فروش طلای آب شده مشهد

مجتمع عماد سنتر

یکی دیگر از جاهایی که میتوان در لیست بازار طلا فروشی در مشهد قرارداد مجتمع عماد سنتر است که واقع در بلوار امامت مشهد می باشد.از جمله طلا فروشی هایی که در این مجتمع تجاری اقدام به فعالیت می‌کند می‌توان به طلافروشی هراتی،طلافروشی حبیبی،طلا فروشی یاقوت و غیر نیز اشاره کرد.این مجتمع واقع در بلوار امامت مشهد واقع در امامت ۲۸ می باشد.

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   بازار مجازی طلا چیست و چه مزایایی دارد؟

آدرس:مشهد،آزادشهر،نبش امامت 28

مراکز خرید و فروش طلای آب شده مشهد
Telegram
Phone
WhatsApp
Email
WhatsApp
Phone
Email
Telegram