وب سایت نصیری گلد

آکادمی نصیری گلد

مراکز خرید و فروش طلای آب شده در شیراز

خلاصه مطلب

مقدمه

این روزها بازار فروش طلای آب شده در شیراز بسیار داغ است و افرادی که به دنبال سرمایه گذاری کوتاه مدت و یا بلند مدت هستند معمولا به دنبال خرید طلای آب شده می روند. افراد ترجیح می دهند با خرید طلای آب شده از اجرت بالا در امان باشند و خریدی مقرون به صرفه داشته باشند. خرید و فروش طلای آب شده یا همان طلا بدون اجرت یا کم اجرت در این روزهایی که قیمت طلا سر به فلک کشیده است با استقبال بی نظیری روبرو شده است. 

طلا فروشی هنر پارسی

طلافروشی و کارگاه طلاسازی هنر پارسی در زمینه فروش طلا و جواهرات در شیراز فعالیت دارد. این فروشگاه در شیراز، معالی آباد، روبروی کلانتری، مجتمع تجاری پارمین، نیم طبقه پایین، پلاک 11 واقع شده است.یکی از بهترین فروشگاه ها برای خرید طلا و طلا آب شده در شیراز که میتوان به آن اشاره کرد.

گالری طلا و جواهرتمدن

این فروشگاه در شيراز، معالى آباد، فلكه احسان (كوى وحدت)، مجتمع تجارى نگين فارس، طبقه همكف، واحد 72 واقع شده است. 

گالری زرنشان

این فروشگاه در شیراز، شهرک گلستان، رو به روی پمپ بنزین، جنب تیپاکس واقع شده است.برای خرید مصنوعات طلا میتوانید به این گالری مراجعه کنید.

طلای طلوع

این فروشگاه در شیراز، مجتمع خلیج فارس، تجاری 3، قبل از شهربازی، پلاک 3523 واقع شده است.

مراکز خرید و فروش طلا آب شده شیراز
مراکز خرید و فروش طلا آب شده شیراز

نتیجه گیری

بازارهای طلا و جواهر در شیراز  به عنوان یکی از مراکز جذب توریست وگردشگران شهر ها و کشور های مختلف است که علاقه مند به صنایع دستی ایرانی هستند.اگر شما هم قصد خرید یا سرمایه گذاری در طلا و طلا آب شده را دارید به یکی از فروشگاه ها و یا بازار های این شهر حتما سر بزنید.

0
    0
    سبد خرید
    سبد شما خالی است.برگشت به فروشگاه