وب سایت نصیری گلد

آکادمی نصیری گلد

خرید طلا آب شده بهتره یا سکه؟

خلاصه مطلب

مقدمه

بسیاری از افراد برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف به خصوص در سرمایه گذاری طلا که طلا را به صورت سکه خریداری کنند یا به صورت طلا آب شده ما در ادامه به بررسی این مورد خواهیم پرداختیم.

مزایا خرید سکه 

تنوع سرمایه‌گذاری

خرید سکه به عنوان یکی از انواع سرمایه‌گذاری می‌تواند به تنوع و پوشش سبد سرمایه‌گذاری شما کمک کند. این امر می‌تواند به کاهش ریسک مالی کمک کند، زیرا ارزش سکه‌ها مستقل از سایر اصول سرمایه‌گذاری است و تحت تأثیر عوامل متفاوتی قرار می‌گیرد.

امکانات مالی

خرید سکه‌ها معمولاً به راحتی قابل انجام است و این امر می‌تواند به شما امکان مالی مثل امانت بانکی، انتقال و انبار‌کردن دارایی‌ها را فراهم کند.

تاریخچه طولانی مدت

سکه‌ها دارای تاریخچه طولانی در جهان هستند و برخی از آنها ارزش‌های تاریخی و فرهنگی دارند که می‌تواند به علاقه‌مندان به تاریخ و آثار باستانی جذابیت بخشد.

معایب خرید سکه 

حباب زیاد

سکه نسبت انواع مصنوعات طلا بسیار حباب قیمتی بیشتری دارد و این امر باعث میشود خیلی از افراد به دلیل تفاوت در قیمت واقعی و قیمت فعلی از خرید آن سر باز زنند.

قیمت بالا

با توجه به قیمت بالای سکه امکان خرید در حجم های کم و حداقلی وجود ندارد و بسیاری از افراد که قصد سرمایه گذاری با حجم کم را دارند منصرف میکند.

مزایا خرید طلا آب شده 

کارمزد نداره

شما برای خرید طلا آب شده هیچگونه کارمزدی پرداخت نمیکنید.

اجرت ندارد

طلا آب شده هیچگونه اجرت ساختی ندارد و خرید آن را برای شما به صرفه تر میکند.
شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   چگونه طلا آب شده بخریم؟

مالیات ندارد

خرید طلا آب شده هیچ مالیاتی برخلاف خرید انواع مصنوعات طلا دیگر ندارد و معاف از مالیات است.

خرید-طلا-آب-شده-بهتره-یا-سکه

نتیجه‌گیری

اگر قصد سرمایه گذاری بر روی مصنوعات طلا را دارید پیشنهاد ما به شما خرید طلا آب شده است به چند دلیلی که ذکر شد مهمترین دلیل آب نداشتن حباب قیمتی است و از دلایل دیگر مثل نداشتن مالیات و کارمزد و اجرت میتوان اشاره کرد.

0
    0
    سبد خرید
    سبد شما خالی است.برگشت به فروشگاه