وب سایت نصیری گلد

آکادمی نصیری گلد

چرا نباید به کانال های غیر رسمی(تلگرامی)خرید و فروش طلای آب شده اعتماد کنیم؟

دلایلی که در ادامه میخوانیم:

عدم شفافیت معاملات

در اینگونه کانال ها به خصوص کانال های تلگرامی به دلیل نبوده بستر مناسب قانونی و مشخص شده که این امکان را به وجود می‌آورد تا بتوان قیمت ها،سفارشات،معاملات انجام شده و گذاشته شده و… را در این اتاق های معاملاتی را تغییر،انحراف و یا حتی دستکاری کرد.
پس بهتر است برای دقت بیشتر در سفارشات و معاملات خودمان به یکی از وب‌سایت های معاملاتی معتبر فعال در این حوزه مراجعه و مبادلات خود را در آن پیگیری کنیم.

غیرقانونی بودن

اینگونه کانال ها به خاطر اینکه معاملات فردایی در آن ها صورت میگیرد نتوانسته‌اند از مراجع ذی صلاح و مرتبط با حوزه خود مجوزهای لازم برای فعالیت به صورت رسمی و قانونی را دریافت کنند و به روش های دیگر اقدام به راه اندازی اتاق های معاملات ساختگی و غیررسمی می کنند که در پی آن بدلیل غیرقانونی بودن این امکان وجود دارد به طور کامل توسط قانون گذار مسدود شده و مبادلات انجام شده در آن ابطال گردد و مورد پیگیرد قانونی قرار بگیرد.

عدم امنیت

به جهت اینکه این کانال ها فعالیتشان به دلیل صورت غیرقانونی و غیررسمی است،در صورت بروز هرگونه مشکل در پرداخت،معاملات و یا حتی سفارشات انجام شده شما امکان پیگیری، گزارش یا حتی شکایت به جهت رفع مشکلات کنونی و اختلالات پیش آمده و پیگیری حقوقی وجود ندارد.از جهتی این امکان وجود دارد که بسیاری از این کانال ها صرفاً جهت کلاهبرداری ایجاد شده باشند و پس از مدتی امکان پرداخت وجوه شما را نداشته و اقدام به مسدود سازی سرمایه شما کنند.

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   بهترین دوره آموزش طلا آب شده

عدم وجود پشتوانه

در وب سایت طلای آب شده صرفاً با توجه پشتوانه های این اتاق شما این امکان را دارید با مراجعه به اتاق سود معاملات خود را که از طریق خرید و یا فروش طلای آب شده بدست آورده اید را به طور فیزیکی دریافت کنید.

عدم امکان تحلیل

در کانال های تلگرامی به دلیل اینکه قیمت ها به صورت خطی و سفارشات به صورت پیام گذاشته می‌شوند امکان تحلیل و بررسی نموداری و تحلیل تکنیکالی قیمت موجود در این کانال ها به طور کلی وجود ندارد و در پی آن کاربران نمی‌توانند تحلیل نسبتاً مناسبی در مقابل قیمتی که از سوی این کانال ها دریافت می کنند داشته باشند،تا بتوانند با تحلیل و بررسی آن به سود و یا زیان آن برسند.

امکان عدم دسترسی

با توجه به اینکه کانال ها در فضا های غیر رسمی مانند تلگرام تشکیل می شوند،این امکان وجود دارد با فیلترینگ و محدودسازی اینترنت امکان دسترسی به سفارشات و معاملات کانال های خود را نداشته باشید و در پی آن متحمل ضرر های زیادی شوید. صورتی که وبسایت های طلای آب شده بستری در پیام رسان های مختلف برای انجام سفارشات و معاملات ندارند و در فضای اینترنت داخلی و به صورت کاملا بومی سازی شده و همیشه در دسترس کاربران خود هستند،تا بتوانند به راحتی به این پلتفرم ها دسترسی داشته باشند و معاملات خود را به راحتی انجام دهند.

امکان فیشینگ

یکی از خطرناک ترین اتفاقاتی است که می‌تواند برای سرمایه شما اتفاق بیفتد.در فیشینگ فرد با یک کلیک اشتباه این امکان را به سازنده لینک می دهد تا با دسترسی داشتن به اطلاعات شخصی و امنیتی شما بتواند وجه و سرمایه شما را به هر جا و مکانی که اراده کند منتقل نماید و این کار جایی خطرناکتر می‌شود که این اطلاعات و تراکنش های مالی شما ممکن است در فعالیت هایی و برای اهدافی چون قاچاق،پولشویی و دیگر جرایم استفاده شود که در این مواقع در برابر تمام اتفاقاتی که توسط این حساب ها و اطلاعات می افتد شخص شما پاسخگویی آن در برابر قانون باید داشته باشید.

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   چگونه طلا آب شده بخریم؟

سخن پایانی این است که برای حفظ امنیت سرمایه خود و سرمایه گذاری ای به دور از هرگونه خطر های جانبی مانند هک شدن،فیشینگ،دستکاری و انحراف در سفارشات و قیمت های بازار در وبسایت های معتبر طلای آب شده اقدام به معامله کنید و از هرگونه کانال های غیر رسمی به خصوص کانال های تلگرامی که بدون هیچگونه مجوز قانونی فعالیت می کنند در قبال سرمایه و وجوه شما هیچ گونه مسئولیتی را پذیرا نمی باشند دوری کنید.

0
    0
    سبد خرید
    سبد شما خالی است.برگشت به فروشگاه