وب سایت نصیری گلد

آکادمی نصیری گلد

مراکز خرید و فروش طلای آب شده تهران کجا هستند؟

شما این امکان را دارید که با مراجعه به هر یک از فروشان و بنکداران و یا آزمایشگاههای ذوب طلا که شرایط گفته شده در مقاله(از کجا طلای آب شده بخریم؟)باشند مراجعه کنید اقدام به خرید طلای آب شده کنید.
به طور کلی نمی توان مرکز خاص یا مکان به خصوصی را برای خرید طلای آب شده به شما معرفی کرد ولی ادامه به چند بازار طلا معروف و مشهور تهران اشاره خواهیم کرد.

خلاصه مطلب

پاساژ قائم تجریش

یکی از مراکز مهم خرید و فروش طلا در تهران،پاساژ قائم تجریش است که در میدان تجریش و خیابان شهرداری واقع شده است.پاساژ قائم به عنوان یکی از مراکزی که عمدتاً زوج ها و عروس و داماد ها برای خرید حلقه عروسی و سرویس طلا و جواهر آلات به آن مراجعه می کنند شناخته می شود. این پاساژ با سابقه درخشش ۱۵ ساله همچنان اقدام به فعالیت می کند. محصولاتی که در این گالری های پاساژ های قائم وجود دارد با تنوع بسیار بالا مطابق با سبک های روز کشورهای ایتالیا و ترکیه بوده و برای سلیقه همگی افراد مناسب است.

مراکز خرید و فروش طلای آب شده تهران کجا هستند؟

بازار زرگرها واقع در بازار بزرگ تهران

بازار زرگرها یکی از معروف ترین بازار های خرید و فروش طلا در تهران به شمار می رود که در یکی از قدیمی ترین بازارهای این شهر یعنی بازار بزرگ تهران واقع است.یکی مراکزی که برای خرید و فروش طلا و پیدا کردن انواع طلا و جواهر با تنوع بسیار بالا میتوان با قیمت های بسیار کم و اجرت های ساخت کم و دستمزد کمتر است را میتوانید در این بازار پیدا کنید.
دسترسی به این بازار با استفاده از مترو ۱۵ خرداد آسان است.این بازار از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۷ باز است.

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   بازار مجازی طلا چیست و چه مزایایی دارد؟
مراکز خرید و فروش طلای آب شده تهران کجا هستند؟

بازار طلای صادقیه تهران

این بازار بین فلکه اول و دوم صادقیه(آریاشهر)است که دارای تنوع بسیار زیادی در جواهرآلات و سایر طلاجات می باشد.شما می توانید در این بازار اقدام به خرید و فروش طلا، نقره و سکه با هر سلیقه و علایق اقدام کنید.

مراکز خرید و فروش طلای آب شده تهران کجا هستند؟

مرکز خرید سون سنتر

این مرکز خرید که در میدان هفت حوض قرار دارد مختص طلا و جواهر آلات شیک و بروز است.یکی از ویژگی های این مرکز خرید و فروش طلا و جواهر این است که برند های جدید و معتبری در آن حضور دارند که این امکان را برای شما به همراه می آورند تا با سلیقه های مختلف بتوانید جواهرآلات مدرن،ساده و شیکی را پیدا کنید و اقدام به خرید کنید.

مراکز خرید و فروش طلای آب شده تهران کجا هستند؟

بازار اقدسیه

در این مجموعه بازار ها و پاساژها مجموعا بیش از ۴۰ گالری خرید و فروش طلا و جواهر آلات وجود دارد که محصولات مختلف و جدید و لوکس را ارائه می دهند.این محصولات طبق جدیدترین ژورنال های روز دنیا در اختیار علاقه مندان آن قرار می گیرد.

مراکز خرید و فروش طللای آب شده کجا هستند؟

کریم خان

در این منطقه با توجه به قدمت بیست و پنج ساله پاساژ نگین در مرکز کریم خان و طلا و جواهر بی نظیر داخل و بیرون از پاساژهای منطقه،کریم خان را به یکی از انتخاب های مهم برای خرید و فروش طلا در شهر تهران تبدیل کرده است.ویژگی این بازار می شود متفاوت بودن سبک ها و طراحی های آن و کیفیت بالای محصولات آن می توان نام برد.

بلوار میرداماد و میدان مادر

معمولا تازه عروس و داماد ها برای انتخاب لباس عروس و طلا و جواهر آلات خود، احتمالاً به یکی از خیابانهای بلوار میرداماد مراجعه می‌کنند.این خیابان مخصوص افراد سخت پسند است.اگر به دنبال جواهرآلات شیک و باکلاسی مواجه هستید در این منطقه می‌توانید به راحتی آنها را پیدا کنید.به علاوه افرادی که دنبال ساعت های برند هستند،می توانند در خیابان میرداماد فروشگاه هایی که مخصوص این ساعت ها هستند را نیز پیدا کنند.

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   راهنمای خرید طلا: نکاتی که قبل از خرید طلا باید بدانید
مراکز خرید و فروش طلای آب شده تهران کجا هستند؟

میلاد نور

این مرکز خرید یکی از بورس های خرید و فروش طلا در تهران به شمار می‌رود،می توانید در این مرکز خرید طلای مورد نظر خود را با امنیت بالا خریداری کنید،چرا که تماماً پاساژ مجهز به دوربین های مداربسته و نگهبان های آموزش دیده می باشد.

ونک

ونک یکی از مراکز مهم خرید و فروش طلا است.این بازار واقع در بازار ونک است که به دلیل تنوع بالایی که در زمینه طرح ها و مدل های که در زمینه طلا و جواهرات هستند،نظر بسیاری از افراد را جلب کرده و مشهور شده است.

مراکز خرید و فروش طلای آب شده تهران کجا هستند؟

گاندی

این خیابان در گذشته یکی از مراکز مهم خرید و فروش طلا بود ولی با گذشت زمان و افزایش صنف پارچه فروشان به این خیابان که با ترافیک سنگین و مکرر مواجه شد بسیاری از طلافروشان از آن نقل مکان کرده اند اما هنوز می توان در مراکز خرید گاندی جواهر و طلا های شیک و مدرن و به روز مسابقه سلیقه خود را پیدا کرد.

مراکز خرید و فروش طلای آب شده تهران کجا هستند؟
0
    0
    سبد خرید
    سبد شما خالی است.برگشت به فروشگاه