وب سایت نصیری گلد

آکادمی نصیری گلد

مراکز خرید و فروش طلا آب شده ترکیه

خلاصه مطلب

مقدمه

بازارهای طلا در ترکیه، به عنوان یکی از مراکز مهم و پر رونق برای معاملات طلا و جواهر در منطقه و جهان شناخته می‌شوند.

 

ترکیه به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود و تاریخچه طولانی در صنعت طلا، دارای بازارهای طلا پویا و پر رونقی است که نقش مهمی در اقتصاد کشور و تأمین نیازهای مصرفی مردم دارند.

مراکز خرید و فروش طلا آب شده ترکیه

بازار بزرگ استانبول

جدا از طراحی‌های مرسوم که در فروشگاه‌های این بازار ارائه می‌شود، از نظر جنس و کیفیت، این بازار دارای فروشگاه‌هایی بسیار خوب است که قیمت‌های متعارفی نیز ارائه می‌کنند.

مرکز خرید Emaar Square

مرکز خرید عمار را وقتی در سال ۲۰۱۸ بازگشایی کردند، قرار بر این بود تا برندهای مختلف جواهرات و زیورآلات در آن شعبه‌هایی بازگشایی کنند و این مهم نیز کاملا به سرانجام رسید و شما بر روی سنگ‌های مرمر کف این مرکز خرید، به چندین برند معتبر دسترسی دارید. البته فروشگاه‌های بزرگ که کارهایی از چندین برند مختلف را عرضه می‌کنند، بهترین انتخاب برای شماست. این فروشگاه‌ها عموما کارهایی از طراحان ترک را نیز به فروش می‌رسانند که این امکان را به شما می‌دهد تا در کنار طراحی و زیبایی، قیمتی مناسب نیز برای کالایی که مدنظر دارید پرداخت کنید.

Pomellato

اگر بخواهید از مجموعه‌های ارزشمند این فروشگاه ایتالیایی خرید کنید، حتما باید به مرکز خرید زورلو بروید. جایی که به جواهرات رنگارنگش معروف بوده و شما می‌توانید مجموعه‌هایی از سال‌های مختلف را در آن پیدا کنید. کارهایی که در این فروشگاه به فروش می‌رسند در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند و می‌توان آن را به هر خریداری پیشنهاد کرد. همچنین شیوه‌ی برش و طرح‌های این برند تماما دارای کپی رایت بوده و مانند آن را در هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد.

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   آشنایی با الگوهای قیمتی در نوسانگیری طلا

Harry Winston

سادگی و زیبایی همیشه از مهم‌ترین نکات در طراحی‌هایی بوده که مجموعه‌های Harry Winston را شامل می‌شوند. برند نیویورکی بسیار معروفی که از مهم‌ترین و البته گران‌ترین برندهای جواهرات در دنیا به حساب می‌آید و شما می‌توانید آن را در یک بوتیک اختصاصی در استانبول مشاهده کنید. طراحی‌های جواهرات با توجه به طبع شخصی Harry Winston، بر اساسی برش‌های الماس است و سعی شده تا بدنه‌ی زیورآلات با جواهری که در آن کار شده کاملا هماهنگ باشد.

نتیجه گیری

ترکیه به عنوان یک کشور با تاریخچه طولانی در صنعت طلا و جواهرسازی و موقعیت جغرافیایی استراتژیک، دارای بازارهای طلای پویا و پر رونقی است که نقش مهمی در اقتصاد کشور و تجارت بین‌المللی ایفا می‌کنند. 

 

همچنین بازار های طلای ترکیه به عنوان یک مرکز مهم در معاملات طلا و جواهر در منطقه و جهان شناخته می‌شوند و نقش مهمی در تأمین نیازهای مصرفی مردم و توسعه صنعت طلا دارند.

0
    0
    سبد خرید
    سبد شما خالی است.برگشت به فروشگاه