وب سایت نصیری گلد

آکادمی نصیری گلد

چرا باید در وب سایت های خرید و فروش طلای آب شده معامله کنیم؟

خلاصه مطلب

قانونی بودن معاملات

با توجه به اینکه این وبسایت ها کلیه مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح در این حوزه را را برای فعالیت خود دریافت کرده اند و توسط مراجع ذیربط به طور کاملاً قانونی تایید شده و اقدام به فعالیت می نمایند.کلیه معاملات قیمت گذاری ها و سفارشات زیر نظر ناظر معاملات بوده و امکان تقلب و تحریف در آنها بسیار کم می باشد.از این جهت کاملا قانونی و قابل اعتماد می باشد.

شفاف بودن معاملات

معاملات در وب سایت ها به دلیل پلتفرم معاملاتی بازی که وجود دارد،بسیار شفاف بوده است و تمامی سفارشات و معاملات انجام شده قابل رویت بوده و این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا با شفافیت کامل تمامی معاملات و سفارشات را در سایت مرور کند.

عدم فیلترینگ

پلتفرم استفاده شده در این وب سایت ها به دلیل داخلی بودن به گونه ای طراحی شده تا همه کاربران در داخل کشور بدون فیلترینگ و استفاده از ابزار خاصی بتوانند به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی به این پلتفرم ها دسترسی پیدا کنند و بتوانند معاملات و سفارشات خود را در این پلتفرم‌ها مدیریت کرده و از آن استفاده کند.

چرا باید در وب سایت های خرید و فروش طلای آب شده معامله کنیم؟

امکان دریافت طلای فیزیکی

معامله گران در این وب سایت ها این امکان را دارند تا با توجه به سود به دست آمده از معاملات خود در این وب سایت ها امکان درخواست طلای فیزیکی را از وبسایت را داشته باشند و به میزان سود خود طلای فیزیکی از این وب سایت ها را دریافت کنند.

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   تفاوت بین طلا ۱۸ عیار و ۲۴ عیار و تأثیر آن در قیمت و ارزش طلا

امکان پیگیری قانونی

با توجه به اینکه این وب سایت ها زیر نظر مراجع ذیربط و ذیصلاح اقدام به فعالیت می کنند،در صورت هرگونه مشکل در سفارشات معاملات و غیره،می توانید با مراجعه به مراجع قانونی و قضایی اقدام به طرح شکایت و پیگیری مشکل اتفاق افتاده انجام دهید.این نکته نیز قابل ذکر است که خود این وبسایت ها با توجه به بخش پشتیبانی ای که دارند،می توانید از طریق تیکت زدن به پشتیبانی سایت اقدام رفع مشکلات خود کنید.

قابل تحلیل بودن معاملات و قیمت

در وب سایت های معاملاتی طلای آبشده به دلیل وجود چارت قیمتی این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند به صورت لایو و زنده قیمت لحظه ای طلای آب شده را مشاهده کرده و بتوانند نسبت به آن تحلیل داشته باشند و در ادامه نسبت به تحلیل خود اقدام به خرید و فروش طلای آب شده انجام دهند.این نکته نیز قابل ذکر است که این وب سایت ها ابزار هایی مانند:استفاده از اندیکاتور ها و الگوها و روش های تحلیلی دیگر که در علم تکنیکال مرسوم هستند را برای کاربران خود فراهم کرده تا بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته و اقدام به تحلیل قیمتی آن انجام دهند.

رصد قیمتی به روز و در لحظه

در اتاق های معاملاتی تلگرامی قیمت توسط گرداننده اتاق اعلام می شود،به عنوان مثال الان قیمت ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان است ولی در اتاق معاملاتی ۴-۵ خط بالاتر یا پایین تر از قیمتی که الان به صورت زنده است اعلام می شود،این به این دلیل است که شما هیچگونه چارت قیمتی ای در این گونه اتاق‌ها مشاهده نمی کنید و صرفاً قیمت را بر اساس سفارشات خرید و فروشی که در اتاق گذاشته می شود،مشاهده می کنید.برخلاف آن وب سایت ها دارای چارت قیمتی هستند که قیمت را به صورت لحظه ای و آنی به شما نمایش میدهند.

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   حکم شرعی خرید و فروش طلای آب شده چیست؟
چرا باید در وب سایت های خرید و فروش طلای آب شده معامله کنیم؟

واریز و برداشت به موقع

یکی دیگر از مزیت های وب سایت های معاملاتی طلای آب شده این است که افراد می‌توانند به طور آنی و لحظه ای سود و زیان حاصل از معاملات خود را مشاهده کنند.در صورت نیاز اقدام به برداشت وجوه انجام دهند و در اسرع وقت بتوانند وجوه خود که سود و یا چه وجوهی که نیاز دارند را از سایت دریافت کنند.

پاسخگویی و پشتیبانی قوی

در صورتی که این امکان در دیگر اتاق های معاملاتی ممکن است یافت نشود ولی پشتیبانی قوی و پاسخگویی سریعی که در وبسایت های معاملاتی طلای آب شده به دلیل داخلی بودن این بستر و قانونی بودن فعالیت آنها ممکن است،همانند خیلی از بروکر های خارجی که این امکان را جهت پاسخگویی و پشتیبانی با زبان فارسی را ندارند،در وب سایت های معاملاتی طلای آب شده با تیکت زدن به پشتیبانی و مطرح کردن مشکل خود بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل مطرح شده را رفع کرده و در صورت نیاز پیگیری کنید.در بسیاری از موارد که حتی ممکن است در معاملات مشکلاتی به وجود آید پشتیبانی با صبر و کمک به شما این امکان را فراهم می آورد تا شما را از مشکل مطرح شده مطلع می سازد یا مشکلی که مطرح شده را رفع کند.
در بسیاری از موارد که در وب سایت های خارجی رخ می دهد کاربر نمی داند که چرا معاملاتش به مشکل خورده یا چرا آی پی فرد مسدود شده یا شده است و… که این امکان را برای کاربر بوجود نمیاورد تا بتواند مشکلات خودش را پیگیری کند.

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   آموزش رایگان نوسان گیری طلا
چرا باید در وب سایت های خرید و فروش طلای آب شده معامله کنیم؟

خلاصه مطلب اگر قصد فعالیت در بازار طلای آب شده را دارید این پیشنهاد را به شما می کنیم که به یکی از وب سایت های معتبر معاملاتی طلای آب شده مراجعه کنید و تمامی معاملات و سفارشات خود را از طریق این وب سایت ها انجام دهید.
چرا که برخلاف بسیاری از اتاق های تلگرامی و بروکر های خارجی هیچگونه مشکلی از لحاظ قانونی بودن،فیلترینگ،شفاف سازی معاملاتی، تحلیل پذیری و امکان مشاهده زنده قیمت و بسیاری از وجوه دیگر در آن راه ندارند و به راحتی می توانید به این وب سایت ها اعتماد کرده و اقدام به سرمایه گذاری وجوه خود در آن ها کنید.

0
    0
    سبد خرید
    سبد شما خالی است.برگشت به فروشگاه