وب سایت نصیری گلد

آکادمی نصیری گلد

یکی از مشکلات ثابت زندگی مردم در ایران وجود تورم سـرسام آور و افزایش قیمت‌هاست. نرخ تورم سالانه در کشور ما حدودا ۴۲ درصـد اسـت! این یعنی اگـر شما ۱۰ میلیون تومـان سـرمایه داشته باشید، سال بعد ارزش پول شما نصف شده است. سرمایه گذاری در تمام دنیا به معنی افزایش دارایی است، ولی در کشـور ما به معنای حفظ ارزش پول هست. این سرمایه گذاری در کشور به دو شـکل انجـام مـی شـود: ســرمایه‌ گـذاری بلنـد مــدت و سرمایه‌گذاری کوتاه مدت

سرمایه گذاری کوتاه مدت یا بلندمدت؟

سرمایه‌گذاری به روش بلندمدت که از قدیم انجام می‌شده‌ است، یعنی خـرید خانه، ملک یا زمین، خودرو اما روش سـرمایه‌گذاری کـوتاه مـدت با توجه به اینکه نیاز به سـرمایه کمتر و سـوددهی منطقی در مدت زمان کوتاه دارد، طرفدار بیشتری پیدا کرده‌است.

طلای مجازی، بهترین و جذاب ترین سرمایه گذاری کوتاه مدت

طلای مجازی به دلیل ارزشمند بودن طلا، نوسانات بالا، یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری است. در این بازار هم از بالا رفتن قیمت طـلا سود می‌ بریم و هم از پایین آمدن قیمـت‌ ها.

برای ورود به این بازار پر سود فقط مبلغ ۲/۳۰۰/۰۰۰ تومـان لازم هسـت تا بتوانید روزانـه از ۵۰۰/۰۰۰ هـزار تومـان تا ۵/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومـان درآمـد کسـب کنید. البته که شمـا می‌توانیـد با افزایش سـرمایه خود به سودهایی با رقم‌های بالاتر برسید، مثل خانم گلمـرادی، از دانش پذیران خوب ما که در تمـام دوره‌هـای مجمـوعـه‌ی ما شـرکت کـردند و با راهنمـایی‌های پشتیبان‌هـا توانسته به سود ماهانه ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان برسند!

چرا آکادمی نصیری گلد را برای آموزش انتخاب کنم؟

دانش پذیران
0
وبینار برگزار شده
0
کلاس حضوری
0
کلاس آنلاین
0

این پکیج مناسب چه کسانی نیست؟

این پکیج مناسب چه کسانی هست؟

با خرید پکیج گلد پاور چه ابــزارهایی دریافت می‌کنم؟

دوره جامع درآمدزایی از بازار طلای آنلاین

این دوره بـرای افراد با هر سطـح دانش و آشنایـی با بازار های مالـی مناسـب است. همراه با اشتراک مادام العمر و دسترسی به آپدیت های ماهانه.

به کمک این استراتـژی می‌توانید رونـد رو در ابتدای بازار تشخیص بدید و نقاط ورود و خروج مطمئن رو شناسايي کنید. همچنین نقاط مهم حمایت و مقاومـت رو بعد از شروع بازار حدس بزنید.

در هر کسب و کاری مشورت با افـراد نخبه و موفق میتواند بسیار راهگشا باشد. شمـا تا ۳۰ روز با دانشپذیران موفق آکـادمی در تماس هستید و آنها به شما کمک می‌کنند که اشتباهـات خود را اصـلاح کنید و رونـد درآمدزایی شما تسریع شود.

در ایـن جلسـه، استاد نصیـری بـروز ترین تکنیک‌ها و استـراتـژی‌ هایـی را که هنـوز فرصـت ضبـط و قـرار دادن در دوره‌ هـای دیگر نداشته‌اند، به شمـا آموزش می‌دهند. همچنین، رفع اشکال تخصصی توسط خود استـاد انجـام مـی‌ شـود. این جلسـه یک فرصت بی‌نظیر برای ارتقای و مهـارت‌ های شما است.

این جلسات کارگاهی به صورت هفتگی برگزار می‌شوند و شامل مباحث بازار طلای ایـران، انـس جهـانی، دلار و فرصـت‌ های سـرمایه‌گذاری هستند. شمـا مـی‌توانید در هـر زمانـی که لازم داریـد در این جلسـات شـرکت کنید، اما فقط ۴ مرتبه بلیـط ورود خواهید داشت. این جلسات به شما کمک می‌کننـد تا اشکالات ریز معاملاتـی خود را برطرف کنید

با اشتـراک ایـن کانال، به تحلیل‌ های روزانه بازار دسترسـی خواهید داشـت. در ایـن کانال سیگنال‌دهـی نمی‌شـود؛ بلکـه در پـایان هـر روز، فرصـت‌ هـای معـاملاتـی پـرسـود و بـررسی بـازار با تمامـی ابـزارهایـی که در آمـوزش‌ هـا معرفی شده‌اند، ارائه می‌شود.

شاید یکی از سوالات زیر ، سوال شما باشد:

چرا قیمت پکیج گلد پاور نسبت به سایر محصولات بالاتر است؟

قیمت پکیج گلـد پاور نشان‌ دهنـده ارزش واقعـی محتـوای آن اسـت. ایـن پکیـج شـامـل ۱۵ فصـل ویـدئـویـی آمـوزشـی بـا اشتـراک مـادام‌ العمــر، استراتژی‌ های منحصر به فرد، پشتیبانی تخصصـی و جلسـات پیشـرفته با استاد نصـیری اسـت. اگـر بخواهید محتـوای این دوره را به صـورت جـداگانه تهیه کنید، بیش از 30 میلیون تومان هزینه خواهد داشـت. همچنیـن، کیفیـت آمـوزش و پشتیبانـی بی‌نظیر این پکیـج باعث شده است که قیمـت آن به صورت متناسب تعیین شود.

آیا این پکیج برای مبتدیان مناسب است؟

بله، این پکیـج به گونه‌ای طراحـی شده که مناسب تمامی سطوح از مبتدی تا پیشرفته باشد. فرض ما این است که شمـا هیچ آشنایی با معاملات آنلاین طـلا ندارید و مـی‌خواهید همـه چیز را از صفـر به صـورت اصولی و گام به گام یاد بگیرید. هدف مـا این است که شما به یک معامله‌گر حرفه‌ای در بازار طلا تبدیل شوید.

جلسات فرایدی کورس چگونه برگزار می‌شوند؟

جلسات فرایدی کورس به صورت کارگاهی هر هفته جمعـه‌ هـا برگزار می‌ شـوند. این جلسـات شـامل مباحـث متنوعـی از بازار طلای ایران، انس جهانی، دلار و فرصـت‌هـای جدید سـرمایه‌ گذاری هستند. ظرفیت این جلسات محدود است تا هر دانش‌پذیر بتواند به بهترین نحـو از آموزش‌ها بهره‌مند شـود. شما می‌توانید ۴ مرتبه بلیط ورود داشته باشید و از این جلسات استفاده کنید.

چه مزایایی در جلسات پیشرفته با استاد نصیری وجود دارد؟

در جلسـات پیشـرفته، استـاد نصیـری بـروزتـرین تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی را که هنوز فرصت ضبط و قـرار دادن در دوره‌ های دیگر نداشته‌اند، به شمـا آمـوزش می‌دهند. همچنین، رفع اشکال تخصصـی توسـط خـود استاد انجام می‌شود که این فرصـت بی‌نظیر افزایش دانش و مهارت‌های‌ شماست.

آیا پس از اتمام پکیج همچنان به محتوا دسترسی دارم؟

بله، با خرید این پکیج شما به صورت مادام‌العمر به محتوای آموزشی دسترسی خواهید داشت. این به معنـای آن است که شما می‌توانید در هر زمـان به محتـوای دوره مراجعه کرده و از به‌روزرسانـی‌ ها و تکنیک‌های جدید بهره‌مند شوید.

آیا پس از خرید پکیج پشتیبانی دریافت می‌کنم؟

بلـه، پـس از ثبـت‌ نـام، شمـا به مـدت ۳۰ روز از پشتیبانی تلگرامـی توسط متخصصین بـازار طـلای آنلایـن برخوردار خواهید شد. هر سوال و مشکلـی که در این مـدت داشتـه باشیـد، به سـرعـت حـل خواهد شد تا شما بدون نگرانی به یادگیری ادامـه دهید.

اشتراک یک ماهه کانال تحلیل روزانه بازار شامل چیست؟

با اشتراک یک ماهه کانال تحلیل روزانه بازار، شمـا به تحلیل‌های روزانه بازار دسترسی خواهید داشت. تاکیـد می‌کنیـم که در ایـن کـانـال سیگنـال‌دهـی نمـی شـود؛ بلکـه در پایان هـر روز، فرصـت‌ هـای معاملاتی پرسود و بررسی بازار با تمامی ابزارهایـی که در آموزش‌ها معرفی شده‌اند، ارائه می‌شود.

چگونه می‌توانم در پکیج گلد پاور ثبت‌نام کنم؟

بـرای ثبـت‌نـام در پکیـج گلـد پـاور، کافیسـت به وب‌سایت ما مراجعه کرده و فرم ثبت‌نام را پر کنید. همچنیـن، در صـورت نیـاز به مشـاوره یـا داشتـن سـوالات بیشتر، می‌توانید با ما تمـاس بگیرید. مـا همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شمـا هستیم.

این پکیج به چه صورتی قابل دریافت است؟

بعد از خرید پکیج دسترسی به محتوا ویدیو ضبـط شده از طریق نرم افزار اسپـات پلیـر داده می شود. سپـس یکـی از مشاورین مجموعـه با شما تمـاس می گیـرند و بـرنامه کلاس‌های آنلاین را برای شما توضیح میدهد.

چطوری پکیج گلدپاور رو بخریم؟

پکیج گلد پاور

2
8,680,000 تومان

اگر هنوز سوالی داری مشاوره رایگان بگیر

فرم مشاوره

0
    0
    سبد خرید
    سبد شما خالی است.برگشت به فروشگاه