وب سایت نصیری گلد

آکادمی نصیری گلد

افتخار ما موفقیت دانش پذیران آکادمی نصیری گلد است

از روزهای ابتدایی آموزش تا امروز، خانم گلمرادی با پشتکار و انگیزه ای که داشت همه ما را تحت تاثیر قرار داده است. با استفاده از مهارت ها و دانش هایی که در آکادمی نصیری گلد به دست آورده توانسته به درآمدی بسیار بالا دست یابد و به عنوان یک الگو برای سایر دانش پذیران مطرح شود.

با تورم چه می کنید ...!

بپذیرید یا نه، غول تورم افسارگسیخته روزبه‌روز در حال بزرگ‌تر شدن است. قدرت خریدمان کم می‌شود و درآمدها کفاف هزینه‌ها را نمی‌دهد. دیگر نباید مثل گذشته‌ فکر کرد، باید طرز فکرمان را عوض کنیم. بازارطلای آنلاین به دلیل سرمایه کم و سودآوری بالا ، یکی از روش های کسب درامد روزانه برای همه افراد است. سه ماه آموزش بینید، سپس 6 ماه معامله کنید و بعدازآن نتایج را ببینید!
این آموزش‌ها شامل مفاهیم، تحلیل (در حد کاربردی)، استراتژی و مدیریت سرمایه و روانشناسی فردی در معاملات است. البته نکات دست‌اول و منحصربه‌فرد در مورد استراتژی معاملاتی و مدیریت سرمایه، فقط در این دوره تدریس می‌شود.

در طول این مسیر ما لحظه‌به‌لحظه کنارتان هستیم. اختیار با خودتان است. از پرسش در تلگرام گرفته تا تماس تلفنی مستقیم با پشتیبان های دوره 

این دوره آموزشی مناسب چه کسانی نیست؟

اگر تصمیم دارید در این دوره ثبت‌نام کنید اندکی دست نگه دارید! نباید در این دوره ثبت‌نام کنید اگر سه شرط زیر در مورد شما صادق است:

این دوره آموزشی مناسب چه اشخاصی است؟

 اگر برای ثبت‌نام مردد هستید و شروط زیر شامل حال شما می‌شود، آن‌وقت حتماً توصیه می‌کنیم در این کارگاه ثبت‌نام کنید.

اگر شما هم می‌خواهید داستان موفقیت خود را بسازید، همین امروز به جمع دانشپذیران اکادمی نصیری گلد بپیوندید و اولین قدم را به سوی آینده‌ای روشن بردارید!

0
    0
    سبد خرید
    سبد شما خالی است.برگشت به فروشگاه