وب سایت نصیری گلد

آکادمی نصیری گلد

نقشه راه معامله‌گری در بازار طلای آب شده

خلاصه مطلب

مقدمه

بازار طلای آب شده یکی از  جذاب ترین بازار مالی ایرانی است که به دلیل نوسانات بسیار بالا و سرمایه ورودی کم مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. در همین اثناء بسیاری از افراد سودجو با ارائه راه و روش‌های غیر اصولی و غیر علمی برای کسب درامد از این بازار، وقت و سرمایه مردم را هدر میدهند. برای ورود به این بازار و دستیابی به موفقیت در آن، نیاز به آموزش، تمرین، و استفاده از استراتژی‌های مناسب خواهید داشت.

در این مقاله، ما یک سیر تحصیلی جامع برای موفقیت در بازار طلای آب شده ارائه خواهیم داد. از اشنایی با مفاهیم ابتدایی تا توسعه استراتژی‌های تخصصی این بازار را برسی خواهیم نمود. همراه ما باشید تا شما نیز به عنوان یک معامله‌گر موفق در بازار طلای آب شده پیشرفت کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

 

توضیحی مختصر بر آنچه می آموزید:

مرحله 1: آشنایی کامل با بازار طلای آب شده و آموزش

آشنایی و مشاوره

شما باید قبل از ورود به بازار طلای آب شده، این بازار را به خوبی بشناسید و تمام ابهامات خود نسبت به این بازار را برطرف نموده باشید.در این مرحله پیشنهاد می‌شود که با یکی از کارشناسان آکادمی نصیری گلد مشورت کنید تا اطلاعات کامل در مورد بازار طلای آب شده را دریافت کنید. این مرحله اطلاعات اولیه بازار و اصول ابتدایی معاملات را پوشش خواهد داد.  (ارتباط با کارشناسان اکادمی)

آغاز فرایند آموزشی

در این مرحله، دانشپذیران موظف می‌شوند که 14 فصل دوره جامع درآمد از بازار طلای آب شده را تهیه کرده و آموزش تئوریک و عملی را دریافت کنند. این دوره ۱۴ فصل دارد و مفاهیم و تکنیک‌های معاملاتی را به زبان ساده و روان می‌آموزد.

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   حداقل وزن خرید طلای آنلاین

انجام تمرینات و ارسال برای پشتیبان‌ها

دانشپذیران موظف اند که بعد از تماشای هر فصل، تمرین‌های مرتبط با آن را انجام دهند و نتایج تمرین‌ها را برای پشتیبان‌های اکادمی ارسال کنند. این ارتباط مستمر با پشتیبان‌ها به دانشپذیران در یادگیری بسیار کمک می‌کند. در تمام فرایند آموزشی در صورتی که دانشپذیران سوال و یا ابهامی داشته باشند، توسط تیم مجرب پشتیبانی پاسخ داده میشود.

مرحله 2: آزمون و تست استراتژی

بعد از تماشای همه ۱۴ فصل دوره و یادگیری تئوری و عملی، دانشپذیران آماده‌اند تا تجربیات آموزشی خود را توسعه ببخشند.

دانشپذیران وارد فضای دمو (آزمایشی) می‌شوند و استراتژی‌های معاملاتی خود را تست می‌کنند. در اتاق معاملاتی دمو، به شما 15.000.000 تومان اعتبار داده میشود تا شما تمرین معامله گری کنید. در اتاق دمو در صورت ضرر چیزی از شما کاسته نمیشود چرا که این وجه صرفا اعتباری برای تمرین شماست. در این مرحله، پشتیبان‌های اکادمی تحلیل معاملات دانشپذیران را بررسی می‌کنند و نقاط ضعف و قوت آن‌ها را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

 

مرحله 3: ورود به فضای اتاق معاملاتی

بعد از ۱۰ روز معامله در فضای دمو و با تایید پشتیبان‌ها، دانشپذیران به مرحله بعدی وارد می‌شوند.

بعد از ثبت نام در فضای اتاق معاملاتی معتبری که به دانشپذیران معرفی شده است، دانشپذیران با 1 واحد طلای آب شده (معادل 2.530.000 تومان) معاملات خود را آغاز می‌کنند.

دانشپذیران تا مدتی زیر نظر پشتیبان‌های اکادمی، معامله می‌کنند تا تجربه کافی کسب کنند و از نکات و توصیه‌های پشتیبان‌ها بهره‌برداری کنند. در نظر داشته باشید تا دو ماه فقط با یک واحد معامله کنید چرا که شما هنوز یک مبتدی هستید.

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   کسب درآمد از طلای مجازی چگونه است ؟

 

مرحله 4: پیشروی و آموزش مداوم

گزارش‌گیری و ارزیابی منظم

دانشپذیران باید معاملات خود را بطور منظم ارزیابی کرده و از تجربیات گذشته درس بگیرند و این صرفا با داشتن یک ژورنال معاملاتی دقیق و منسجم امکان پذیر است.

تداوم آموزش

اگرچه دانشپذیران تا کنون سودهای بسیار قابل توجهی به دست اورده اند اما اموزش هیچ وقت متوقف نخواهد شد. هر چند ماه یک بار، دوره درامد از بازار طلای آب شده بروزرسانی میشود و اطلاعات و اموزش‌های جدید بارگذاری خواهد شد.

توسعه استراتژی تخصصی

پس از تسلط بر مهارت‌های اساسی، دانشپذیران می‌توانند استراتژی‌های تخصصی تر بازار طلای آب شده را تهیه کرده و از آن‌ها برای افزایش درآمد خود استفاده کنند. مانند  استراتژی گلدن رز که یک گام بزرگ در جهت کسب درامد شما از بازار طلای آب شده خواهد بود.

سخن پایانی

بازار طلای آبشده یک دنیای پر ماجرا است که برای هر فردی که به دنبال موفقیت در آن است، چالش‌ها و فرصت‌های بی‌پایانی را فراهم می‌کند. اما بهره‌گیری از سیر تحصیلی کاملی که در این مقاله ارائه شد، می‌تواند به شما کمک کند تا در این مسیر پیشرفت کرده و به عنوان یک معامله‌گر موفق به هدف‌های مالی خود دست یابید.

 

با بهره‌گیری از این مسیر تحصیلی و ادامه‌ی تلاش‌های خود، شما می‌توانید به عنوان یک معامله‌گر ماهر در بازار طلای آب شده شناخته شوید. اکنون، با اطمینان بیشتر و با ابزارهای کافی، از فرصت‌های مالی این بازار بهره‌برداری کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

 

موفقیت در بازار طلای آب شده نیازمند تمرین، صبر، و تعهد است. ما امیدواریم که این راهنمای جامع به شما کمک کرده باشد و در مسیر به دست آوردن موفقیت، همراه شما باشد.

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   قیمت طلا اب شده لحظه ای

فراموش نکنید که آکادمی نصیری گلد تا لحظه رسیدن به سود مستمر روزانه در کنار دانشپذیران خود است.

موفق و پر سود باشید.

 

جهت مشاوره و ارتباط شروع فرایند درامد زایی اطلاعات خود را از طریق فرم زیر وارد کنید.

 

فرم مشاوره

0
    0
    سبد خرید
    سبد شما خالی است.برگشت به فروشگاه