وب سایت نصیری گلد

آکادمی نصیری گلد

بازار های طلای یزد

خلاصه مطلب

مقدمه

بازارهای طلافروشی یزد یکی از محل‌های معتبر برای خرید و فروش طلا و جواهرات در این شهر می‌باشد. در یزد، چندین بازار و مغازه به طور اختصاصی به فروش طلا و جواهرات اختصاص داده شده‌اند.

مراکز خرید و فروش طلا آب شده یزد

بازار زرگری یزد

این بازار یکی از اصلی ترین جاذبه های تاریخی شهرستان یزد به شمار می رود که روبروی مجموعه امیرچخماق قرار داشته و رونق اقتصادی این شهر در زمینه طلا را نمایان می کند و اگر شما آن دسته از افرادی هستید که به بازار های قدیمی علاقه مند هستید حتما سری به این مرکز خرید بزنید.
 

مراکز خرید طلای آب شده در یزد

طلا فروشی طلای آبشده وسکه امیر یزدی

فروشگاه امیریزدی در زمینه فروش انواع سکه و طلا و طلای آبشده فعالیت میکند.این طلا فروشی واقع دریزد، خیابان قیام، بازار خان میباشد.

آبشده فروشی طلای فروردین

آبشده فروشی فروردین یکی دیگر از طلا فروشی های محبوب یزد میباشد که برای شما عزیزان امکان خرید هرگونه طلای آب شده را فراهم میکند.
جهت خرید از این آبشده فروشی به نشانی یزد، خیابان قیام روبروی بازار خان مراجعه نمایید.

سکه و آبشده خیاطیان

جواهر فروشی خیاطیان در محله گلچینان یزد و خیابان قیام واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه جواهر فروشی در محله گلچینان یزد می‌باشد.
این طلافروشی در زمینه خرید و فروش انواع سکه بانکی،شمش و پارسیان کادویی و سکه پهلوی فعالیت میکند.

شما میتوانید ازاین طلافروشی طلای آبشده رابه صورت جزئی و کلی خرید کنید یا به فروش برسانید.

نشانی طلافروشی خیاطیان: استان یزد، یزد، خیابان قیام، بین بازارچه علاقنبری و گلبهار

شاید به این محتوا هم نیاز داشته باشید:   تحلیل بنیادی طلا آنلاین

طلای آبشده و سکه رهاو(ایراندوست)

یکی از مهم‌ترین فعالیت های این مجموعه خرید و فروش طلای آبشده میباشد. همچنین این فروشگاه انواع سکه های پاسارگاد(الیزابت) و شمش طلا رابه فروش می رساند. نشانی این فروشگاه
يزد، صفاییه،میدان مادر،دفتر طلا ابشده و سکه رهاو میباشد.

نتیجه گیری

توصیه می‌شود قبل از خرید یا فروش طلا و جواهرات در بازارهای یزد، از قیمت‌ها و اعتبار محل فروش اطمینان حاصل کنید و در صورت امکان با مشاوره از افراد ماهر در این حوزه، تصمیم به خرید و فروش نمایید. همچنین، در هر معامله، توافق‌نامه رسمی را مطالبه کنید و همه شرایط معامله را به دقت بررسی کنید.ما در مقاله ای کامل به این موضوع پرداخته ایم که از کجا طلا آب شده بخریم با کلیک بر اینجا به این مقاله مراجعه کنید.

0
    0
    سبد خرید
    سبد شما خالی است.برگشت به فروشگاه